Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języków obcych, nauki śpiewu...

JAK LECZYĆ INNYCH NA ODLEGŁOŚĆ

Znasz już procedurę leczenia siebie samego. Tej samej procedury używasz, aby pomóc innym na odległość:

– 1. Wejdź w stan alfa.

– 2. Użyj trzech obrazów.

– Obraz 1. Wywołaj obraz problemu.

– Obraz 2. Wyobraź sobie proces uzdrawiania.

– Obraz 3. Wyobraź sobie stan po zlikwidowaniu problemu.

– 3. Zakończ sesję.

Są pewne dodatkowe czynniki i zmienne wchodzące w rachubę przy leczeniu na odległość. Leczenie innych wymaga wejścia w głębsze poziomy umysłu, niż uzdrawianie siebie samego. Dlatego najlepiej jest stosować dodatkowe wyliczanie od 10 do 1 po zwyczajowym wyliczeniu od 5 do 1 (jeżeli już osiągnąłeś ten poziom). Głębszy poziom umysłu jest poziomem bardziej twórczym. Jeżeli wejdziesz w głębszy poziom, tym bardziej zwiększy się twoja zdolność korygowania nieprawidłowości.

Odwlekałem podanie ci metody uzdrawiania na odległość, aby dać ci więcej czasu na ćwiczenie relaksacji, wizualizacji i wyobrażania. Nowicjusz w tych trzech dziedzinach nie osiągnął jeszcze pewności siebie koniecznej, aby oczekiwanie i wiara mogły stać się siłą napędową wysiłku umysłowego. Doświadczywszy pozytywnego sprzężenia zwrotnego w pracy nad sobą osiągasz punkt wyjścia do pracy nad innymi. Przygotowuje cię do niej również lektura tej książki, lecz w osiąganiu pozytywnych rezultatów nic nie może zastąpić ćwiczenia praktycznego.

Działając na rzecz innych nie musisz spędzać całych piętnastu minut w stanie alfa. Każdy z trzech obrazów myślowych wymaga zaledwie minuty lub dwóch. Jest jednak optymalny czas, jaki należy temu poświęcić. Pracując nad sobą najlepiej jest poświęcić temu piętnaście minut trzy razy dziennie – po obudzeniu, po obiedzie i przed zaśnięciem. W tych chwilach jesteś najbardziej zrelaksowany i najłatwiej uruchamiasz swoją prawą półkulę.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.