Blog naukowy z Warszawy. Zdobądź wiedzę z języków obcych, nauki śpiewu...

INICJOWANIE EDUKACJI DZIECKA PRZED JEGO NARODZINAMI

Matka, która opanowała sztukę jasnowidzenia, zaczyna wybierać lektury dla dziecka wkrótce po jego poczęciu. Będzie się koncentrować na przedmiotach związanych z zawodem, który dziecko wybierze w dorosłym życiu.

Jasnowidząca matka zaprogramuje płód tak, aby podświadomie zarejestrował całą przekazywaną mu informację. Następnie będzie odczytywać głośno wybrany materiał. Dziecko automatycznie uświadomi sobie te informacje w późniejszym życiu. Procedura programowania przedstawia się następująco:

– 1. Po upływie co najmniej miesiąca rozwoju płodowego, matka wchodzi w stan alfa i programuje sobie obudzenie się w chwili najbardziej stosownej do programowania płodu.

– 2. Obudziwszy się tej nocy, ponownie wchodzi w stan alfa i wyobraża sobie płód, umieszczając obraz myślowy na wprost siebie. Oświadcza w myślach: „Wszystko, co ci teraz powiem przypomnisz sobie w przyszłości, kiedy zajdzie potrzeba.” Wywołuje obraz siebie czytającej dla płodu.

– 3. Przesuwa obraz nieco w lewo. Płód jest teraz większy. Ma większą głowę. Wyobraża sobie magazyny jego pamięci tam umieszczone.

– 4. Ponownie przesuwa obraz nieco w lewo. Dziecko już się urodziło i dorosło. Dysponuje całą wiedzą, którą matka przekazała mu w swoim łonie.

– 5. Matka zasypia w stanie alfa.

Od tej chwili może czytać nie narodzonemu dziecku, kiedy tylko jest to dla niej wygodne. Może kontynuować nauczanie dziecka po urodzeniu, zanim zacznie ono chodzić do szkoły. Najlepszym nauczycielem i programistą dziecka jest zawsze matka. Kobieta, z natury jest bardziej intuicyjna i subiektywna, jest zdolna komunikować się z dzieckiem na tym poziomie. Takie uczenie w każdym wieku przebiega łatwiej i szybciej niż na poziomie beta.

Należy mieć nadzieję, że, kiedy tego rodzaju nauczanie wstępne stanie się powszechne, szkoły przyjmą je do wiadomości i zapewnią tym dzieciom przyspieszoną edukację specjalistyczną. Jest całkiem możliwe, że dzieci tak zaprogramowane będą doktoryzować się w wieku lat piętnastu.

Dla tych, którzy nie aprobują wczesnego nauczania z uwagi na wciąż częste przypadki studentów opuszczających uczelnię bez pojęcia o tym, kim chcą być w życiu naprawdę, jest zapewnienie, że intuicyjnie matka już wie, jaką karierę wybierze jej dziecko.

Dziecko, które zostało zaprogramowane jeszcze przed poczęciem, z przyjemnością podejmie studia wybrane dla niego przez rodziców i opanuje wiedzę znacznie łatwiej niż inni. Doktoryzując się zaś w wieku lat piętnastu wciąż będzie dostatecznie młode, by nauczyć się czegoś nowego, jeżeli taka będzie jego wola.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.